Home » „Z uśmiechem Ci do twarzy”

„Z uśmiechem Ci do twarzy”

Powiatowy konkurs: „Z uśmiechem Ci do twarzy”

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w powiatowym konkursie plastycznym „Z uśmiechem Ci do twarzy”.

ORGANIZATOR: Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Henryka Sienkiewicza w Mysłowicach

OSOBY ODPOWIEDZIALNE: Karina Wziątek, Aleksandra Wszołek

CELE KONKURSU:
• przejawianie oznak: życzliwości, dobroci i koleżeństwa wobec innych dzieci
• kulturalne odnoszenie się dzieci do siebie
• rozwijanie postaw społeczno – moralnych: życzliwości, gotowości pomocy, empatii
• rozwijanie zainteresowań plastycznych pobudzających do twórczego wykorzystania czasu wolnego

ZASADY UDZIAŁU:
• Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej zgodnie z tematyką konkursu.
• Każdy uczestnik konkursu wykonuje jedną pracę w formacie A4 dowolną techniką.
• Każdy uczeń może zgłosić tylko jedną pracę.
• Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko autora, klasę oraz dane szkoły, a także zgodę na udział w konkursie dostępną u osób odpowiedzialnych za organizację konkursu (sala D-3).
• Oceny nadesłanych prac dokona komisja powołana przez organizatora.
• Komisja oceni pomysłowość i estetykę wykonania pracy.
• Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na portalu Facebook, stronie internetowej szkoły oraz w zakładce ogłoszenia w dzienniku elektronicznym Librus.
• Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk i informacji o laureatach konkursu oraz umieszczanie tych informacji w Internecie.
• Wszyscy uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku oraz ich imienia i nazwiska w relacjach zamieszczanych w Internecie oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby organizowanych przez organizatora imprez zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97, poz. 883).

TERMIN PRZYJMOWANIA PRAC:
• do 14 czerwca 2022 r.
Podpisane prace prosimy oddawać do Sali D-3 lub zostawiać na portierni szkoły koniecznie z dołączoną karteczką z nazwiskami organizatorów.