Home » Rządowy Program „Aktywna Tablica”

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
stat4u

Rządowy Program „Aktywna Tablica”

W bieżącym roku szkolnym, nasza Szkoła uczestniczy w rządowym programie „Aktywna tablica”, którego celem jest rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019. W ramach tego programu ubiegaliśmy się o dofinansowanie na zakup sprzętu interaktywnego i  otrzymaliśmy dwa interaktywne monitory dotykowe, które trafiły do sal lekcyjnych dwóch klas pierwszych. 

Liczymy, że dzięki zastosowaniu między innymi oprogramowania do monitorów, zdjęć, filmów i animacji ułatwimy uczniom rozpoczynającym naukę w szkole zrozumienie pojęć i tematów abstrakcyjnych, umożliwiając im naukę na konkretnych przykładach graficznych.

Realizacja zajęć z wykorzystaniem monitora interaktywnego w klasie 1d – prowadzący zajęcia mgr Teresa Opiła – CZYTAJ DALEJ

Realizacja zajęć z wykorzystaniem monitora interaktywnego w klasie 1b – prowadzący zajęcia mgr Magdalena Wajer – CZYTAJ DALEJ

Lekcja otwarta realizowana w klasie 1b – mgr Magdalena Wajer
CZYTAJ DALEJ

Prelekcja dla rodziców uczniów klasy 1d – wykorzystanie monitora dotykowego na lekcjach – prowadzący mgr Teresa Opiła – CZYTAJ DALEJ

Propozycje lekcji z wykorzystaniem TIK – CZYTAJ DALEJ

Certyfikaty

Skip to content