Home » O szkole » Nauczyciele

„Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.”
(M. Twain)

W naszej szkole dbamy o dobrą atmosferę, bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne uczniów oraz właściwe relacje między uczniami, a nauczycielami. W ramach edukacji kulturalnej, regionalnej, obywatelskiej, europejskiej, ekologicznej i pracy dla innych uczniowie uczestniczą w licznych szkolnych i pozaszkolnych akcjach, konkursach, spektaklach teatralnych i filmowych.

Dzieci i młodzież  ucząca się w naszej szkole jest otoczona fachową opieką wysoko wykwalifikowanych pedagogów. Nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje z oligofrenopedagogiki, surdopedagogiki, tyflopedagogiki, logopedii. Kadrę tworzą młodzi, pomysłowi ludzie, którzy rzetelnie przekazują wiedzę uczniom.

Nauczyciele w naszej szkole są otwarci na wszelkie propozycje. Dla zainteresowanych teatrem i muzyką organizowane są wyjazdy do teatru , filharmonii, NOSPR.

Szkoła posiada: sale lekcyjne, salę gimnastyczną, boisko szkolne, bibliotekę, świetlicę, pracownie komputerowe, czytelnię multimedialną, szerokopasmowy dostęp do Internetu , pracownię polisensoryczną.

Poznaj naszych nauczycieli: Grono-pedagogiczne w roku szkolnym 2021/2022