Home » IV Miejski Turniej Ekologiczny

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
stat4u

IV Miejski Turniej Ekologiczny

IV MIEJSKI TURNIEJ EKOLOGICZNY🍀
Dnia 27 kwietnia 2022 roku  w Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Mysłowicach odbył się IV Miejski Turniej Ekologiczny dla dzieci ze  specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Turniej został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Pana Dariusza Wójtowicza. 
Tegoroczna edycja turnieju pod hasłem „Czysta energia” została poświęcona propagowaniu wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii, a także utrwalaniu zasad bezpiecznego i ekonomicznego korzystania z urządzeń elektrycznych.   
Uczestnicy zaskoczyli dużą znajomością tematu, wykazali się wiedzą na temat  pozyskiwania prądu i jego znaczenia w życiu współczesnego człowieka. 
Dzięki wsparciu wielu firm działających na terenie Mysłowic, tj.  Viessmann SP. z  o. o., Piekarnia Wagstyl, Piekarnia Alex, Go Kino, Sala Zabaw Kosmos, Bawialnia Hocki Klocki, Energoprojekt, Sklep papierniczy Szojda, Coca-Cola HBC Polska Sp.  z o. o. każdy uczestnik Turnieju  mógł cieszyć się wspaniałymi  nagrodami. 
Emocjonujący pojedynek drużyn mysłowickich szkół został urozmaicony zabawami taneczno-ruchowymi i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez mysłowickich mistrzów piekarstwa. 
Cieszymy, że po dwuletniej przerwie turniej mógł odbyć się ponownie w tradycyjnej formie.🙂
Organizatorki: Ewa Stano, Karina Wziątek, Iwona Kijak

Wyniki międzyszkolnej turniejowej rywalizacji:
I miejsce: ZSS i SP 13
II miejsce: SP 15
III miejsce: SP 13
Naszą szkołę, zgodnie z regulaminem, reprezentowały dwie drużyny.

Ewa Stano

Certyfikaty

Skip to content