Home » Bez kategorii » Postcrossing – Pocztówkowa Trzynastka

listopad 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
stat4u

Postcrossing – Pocztówkowa Trzynastka


Spotkania koła „Postcrossing-Pocztówkowa Trzynastka”

„Postcrossing – Pocztówkowa Trzynastka” to zajęcia pozalekcyjne, które rozpoczęły się w październiku w naszej szkole. Uczniowie klas 5 spotykali się z panią Karoliną Szatan w czwartki i bardzo intensywnie pracowali – relacja z zajęć znajduje się poniżej:

W październiku odbyło się sześć spotkań podczas których wykonaliśmy gazetkę dotyczącą postcrossingu, poznaliśmy zasadę działania portalu oraz stworzyliśmy profil naszej szkoły. Wysłaliśmy także pierwsze pocztówki! Niemcy, Rosja, Stany Zjednoczone oraz Chiny to kraje naszych adresatów. Pod koniec miesiąca otrzymaliśmy naszą pierwszą pocztówkę z zagranicy – była to kartka z Tajlandii. Dzięki uczestnictwu w zajęciach rozwijamy umiejętność pisania oraz czytania w języku angielskim ponieważ wszystkie wpisy oraz cała korespondencja prowadzona jest w tym języku.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z serwisem www.postcrossing.com oraz naszym profilem (nazwa użytkownika: Pocztowkowa13)

Certyfikaty

Skip to content