Home » Bez kategorii » Święto drzewa

październik 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
stat4u

Święto drzewa

ŚWIĘTO DRZEWA

Kto z nas nie zachwycał się choć raz w życiu starymi, wielkimi drzewami? Kto nie podziwiał uroku i dostojności dębów, lip czy jaworów. Niestety w naszej rzeczywistości takie obrazy stają się coraz częściej rzadkością. Zastępujemy je betonem i asfaltem.

Aby nie zapominać o ogromnym znaczeniu drzew z okazji ich Święta zorganizowaliśmy w szkole dwa konkursy: fotograficzny na Najpiękniejsze Drzewo Mysłowic oraz na formę przestrzenną „Magiczne Drzewo”.

Trzy z dostarczonych zdjęć zostały uznane przez biologów naszej szkoły za wyjątkowe.

Zdjęcia najpiękniejszych drzew dostarczyli:

Tosia Cierpka, kl. 5a – I miejsce

Tomek Bułat, kl. 7a – II miejsce

Michał Bułat, kl. 5a – III miejsce

Wyróżnienie dla Zosi Witek, kl. 5c – za oryginalność

Drugi z konkursów został zamknięty w piątek 18 października o godz. 12.00. Wszystkie drzewka przygotowane przez uczniów były piękne i wyjątkowe o czym mogliśmy się przekonać podziwiając je na szkolnym korytarzu. Wygrało jednak to, które podczas głosowania online zebrało najwięcej głosów.

Natalia Papierniok, kl. 1e – I miejsce (drzewko nr 17)

Lena Hala, kl. 1c – II miejsce (drzewko nr 8)

Maja Leman, kl. 1c – III miejsce (drzewko nr 15)

Jury wyróżniło również prace: Moniki Misiak, kl.8c, Zosi Kos, kl.6b, Emilki Lesiak, kl.5e, Zosi Witek, kl. 5c, Michała Krzykawskiego, kl.6b, Zosi Chojnowskiej, kl. 3b, które również są wyjątkowe i niezwykłe.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, którzy wzięli udział w głosowaniu.

Certyfikaty

Skip to content