Home » Bez kategorii » Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

czerwiec 2019
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
stat4u

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Pożegnalny Koncert Życzeń
Takiego zakończenia roku szkolnego jeszcze nie było! Żegnaliśmy 4 klasy gimnazjalne (ostatnie!) i 3 klasy ósme (pierwsze!). Uczniowie siedzieli po dwóch stronach sali – osobno, a jednak razem…
Uroczystość rozpoczęła się od rozdania nagród: świadectw z wyróżnieniem, medali dla uczniów z najwyższą średnią ocen i wysokimi wynikami egzaminów zewnętrznych, wreszcie statuetek dla najlepszych absolwentów. W tym roku wyjątkowo statuetki odebrało dwoje uczniów: Wojtek Złotkowski (najlepszy Absolwent Gimnazjum) i Maja Gajdzik (najlepsza Absolwentka Szkoły Podstawowej). Oboje są laureatami olimpiad przedmiotowych, mają wysokie średnie na świadectwach z wyróżnieniem i bardzo dobre wyniki z egzaminów zewnętrznych. Wśród nagrodzonych byli także najlepsi sportowcy: Jakub Hrabia oraz Magdalena Dubiel. Nagrodę specjalną odebrał Hubert Krupowicz – za wybitne zdolności organizacyjne i interpersonalne, którymi wykazał się podczas Obozu Naukowego Gimnazjalistów w Węgierskiej Górce 😊
Po części oficjalnej przyszedł czas na Pożegnalny Koncert Życzeń. Piosenki z akompaniamentem pani Sabiny Polak – Wollek zaśpiewali przedstawiciele wszystkich klas opuszczających szkołę – chórek stanowili absolwenci klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej. Odbiorcami życzeń ze strony uczniów byli nauczyciele, wychowawcy klas, dyrekcja szkoły, ale też rodzice. Szczególnie wzruszający był występ Bartka Krzyżaka (kl. 3bgim.) i Natalii Karpowicz (kl. 8c). Wreszcie po blisko dwugodzinnej uroczystości z uśmiechami na twarzach, ale i łezką w oku wszyscy opuścili salę i udali się do klas na ostatnie lekcje wychowawcze…
Udanych wakacji i powodzenia, Kochani Absolwenci!

« z 4 »

Apel podsumowujący udział naszych uczniów w różnorodnych konkursach.

Jeszcze raz Gratulujemy!

« z 2 »

 

Certyfikaty

Skip to content