Home » Bez kategorii » „Jesienne spotkanie z przedszkolakami”

listopad 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
stat4u

„Jesienne spotkanie z przedszkolakami”

Tuż przed 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości odbyło się „Jesienne spotkanie z przedszkolakami”. Jak co roku motywem przewodnim warsztatów były drzewa, las  i zwierzęta w nim żyjące. Dzieci bawiły się przez trzy godziny: słuchały bajek, rozwiązywały zagadki, wyklejały leśne ludki, przygotowywały maski zwierząt, przyrzekły, że będą dbać na co dzień o przyrodę. Jak zwykle posadziły swoje drzewko w okolicach szkoły. Uczennice z klasy 3d (Julka, Karina, Klaudia, Ola), które bardzo zaangażowały się w pomoc stworzyły miłą atmosferę, dzięki czemu dzieci uśmiechały się przez cały czas.

Na spotkaniu nie mogło jednak zabraknąć patriotycznego elementu. Uczennice naszego gimnazjum przypomniały dzieciom o tym bardzo ważnym wydarzeniu dla wszystkich Polaków – 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na chwilę zrobiło się bardzo poważnie. Każde dziecko wycięło i przykleiło do wcześniej przygotowanego drzewka białe i czerwone serduszko. Tym miłym akcentem zakończyło się nasze spotkanie.

Całość koordynowały: p. R.Król  oraz p. K. Matusik.

Certyfikaty

Skip to content