Home » Bez kategorii » VI Warsztaty Muzyki Gospel z udziałem naszych uczniów.

październik 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
stat4u

VI Warsztaty Muzyki Gospel z udziałem naszych uczniów.

VI Warsztaty Muzyki Gospel za nami.
Właśnie wczoraj nasi uczniowie wchodzący w skład chóru warsztatowego Gospel zaśpiewali na finałowym koncercie wieńczącym VI warsztaty Muzyki Gospel w Mysłowicach.Przez cały weekend ćwiczyliśmy pod okiem dyrygent Pani profesor Moniki Zytke z Muzycznej Akademii Pomorskiej oraz Juniora Robinsona wokalisty gospelowego z Wielkiej Brytanii. Po raz kolejny mogliśmy poczuć niesamowitą moc muzyki płynącą prosto z serca,przepiękne pieśni w aranżacji Pani prof wprowadziły nas w inny świat,a Junior zachwycał swoim niesamowitym wokalem.Towarzyszyli nam również cudowni muzycy, którzy zapewnili profesjonalną oprawę muzyczną. Po koncercie otrzymaliśmy plakat wraz z autografami Pani Moniki Zytke i Juniora Robinsona.
Dziękuję bardzo moim wspaniałym uczniom,którzy przez cały weekend ciężko głosowo pracowali.Jestem z Was bardzo dumna,że po raz kolejny pokazaliście,iż muzyka jest w waszych sercach. Dziękuję również rodzicom,którzy znaleźli czas,aby dowieźć swoje dzieci na próby,a potem razem z nami przeżywali koncert w roli słuchacza
🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶
Sabina Polak-Wollek

Certyfikaty

Skip to content