Home » Bez kategorii » Międzynarodowy projekt AIESEC in Poland

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
stat4u

Międzynarodowy projekt AIESEC in Poland

W piątek 15 czerwca 2018 r. uroczystą galą  na Akademii Ekonomicznej zakończył się międzynarodowy projekt AIESEC in Poland, w którym nasza szkoła już po raz drugi brała udział. AIESEC to międzynarodowa organizacja skupiająca studentów z całego świata, którzy w ramach projektu uczestniczą w międzynarodowych warsztatach językowo-kulturowych. Zajęcia warsztatowe odbywają się w szkołach i przedszkolach, a ich celem jest przybliżenie uczniom tradycji,  historii i kultury różnych państw.

W tym roku w ramach  projektu International Education 2018 gościliśmy w naszej szkole studentów z Chin i Kanady. Yi i Allen spędzili z nami  niezapomniane 3 tygodnie, pokazując nam podobieństwa i różnice pomiędzy naszymi krajami. Podczas zajęć opowiadali  o ciekawostkach, historii i życiu codziennym w Chinach i Kanadzie. Ponieważ  warsztaty odbywały się w języku angielskim,  uczniowie mogli w praktyce wykorzystać wiadomości  i umiejętności zdobyte podczas lekcji języka angielskiego. Yi  i Allen próbowali zarazić naszych uczniów pasją podróżowania. Z tego powodu niezbędna okazała się wiedza nabyta na lekcjach geografii, nie brakowało też informacji o zwyczajach np. chińskich tańcach czy typowych potrawach z Kanady i Chin

Serdeczne podziękowania pragniemy złożyć rodzinom Państwa Gajdzików, Miączyńskich Chojnowskich, Pałków, Pawłowskich, które gościły u siebie studentów wolontariuszy.

Bez ich pomocy, gościnności i zaangażowania realizacja projektu nie byłaby możliwa.

 

Certyfikaty


Skip to content