Home » Bez kategorii » Zielona Szkoła 2018- Jastrzębia Góra

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
stat4u

Zielona Szkoła 2018- Jastrzębia Góra

Zielona Szkoła 2018

26 maja dzieci klas 3 wyjechały na Zieloną Szkołę. 
W ośrodku Animatorzy Biura Podróży Pinokio przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji. Już 28 maja dzieci wyruszyły na wycieczkę do Pniewa gdzie dzieci podziwiały fermę strusi i miały okazję spróbować jajecznicy ze strusiego jaja. Jak tylko jest to możliwe wybieramy się na plażę, ponieważ jak do tej pory pogodę mamy wspaniałą - niczym w środku lata. Codziennie dzieje się coś ciekawego, a to dyskoteka, a to ognisko, czy 
projekcja bajki w 
warunkach kinowych. 
30 maja wszyscy uczestnicy Zielonej Szkoły wybrali się do Gdyni. A tam moc atrakcji zapewniło na początku Centrum Nauki Eksperyment.  Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców – amatorów, w którym w sposób namacalny mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie. Następnie odwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie pełne morskich stworzeń które fascynują dzieci.
Kulminacyjnym punktem dnia było zwiedzanie Daru Pomorza, wnętrza statku który przez wiele lat służył polskiej marynarce do celów szkoleniowych. 
31 maja dzieci zmierzyły się ze sobą w emocjonującej Olimpiadzie Sportowej, najlepsze wyniki w poszczególnych dyscyplinach zostały nagrodzone medalami. - dzieci były bardzo dumne.
W dzień dziecka dzieci mogły poszaleć w basenie oraz wieczorem przy ognisku. 
2 czerwca pojechaliśmy do Władysławowa, gdzie zwiedziliśmy Ocean Park. Dzieci w interaktywnej prezentacji mogły dowiedzieć się wielu ciekawostek o życiu płetwala błękitnego.   Ponad to Pani przewodnik opowiadała wiele ciekawych informacji o zwierzętach zamieszkujących podwodny świat. 
Każdy dzień Zielonej szkoły jest pełen atrakcji, zabaw i przyjemności, no bo jak nie odmówić sobie pysznych lodów czy gofrów. 
pozdrawiamy serdecznie Dyrekcję, Grono Pedagogiczne oraz Rodziców
Wychowawcy klas 3 z dziećmi

    

Certyfikaty


Skip to content