Home » Bez kategorii » 8 marca, DZIEŃ KOBIET

marzec 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
stat4u

8 marca, DZIEŃ KOBIET

Gdzie Ci Mężczyźni…? W naszej szkole!

      Dzień Kobiet 2018 – jak co roku 8 marca – był wyjątkowy. Przygotowywali się do niego zarówno chłopcy/panowie (co w tym roku im dać?), jak i dziewczyny/kobiety (co w tym roku dostaniemy?). Od rana korytarzami przemykali przedstawiciele płci męskiej z bukietami kwiatów, torbami ze słodyczami i czego tam jeszcze nie było…😊 Panie otrzymały tego dnia życzenia, usłyszały gromkie Sto lat! , dostały róże, tulipany i goździki…
Ale tego dnia na pewno oryginalnie do święta podszedł Samorząd Uczniowski. Na kilka dni przed zaproponował składanie dedykacji  i piosenek koleżankom i paniom ważnym w ich życiu szkolnym. Każdy chłopak miał okazję  wyrazić swoją sympatię poprzez zaśpiewanie piosenki lub odtworzenie jej dla Tej Jedynej czy Wyjątkowej. Podczas przerw odczytano życzenia i wysłuchano utworów. Było głośno i wesoło.
Było też wyjątkowo z innej przyczyny. Tego dnia odbył się kiermasz ciast i ciasteczek,
z którego dochód przeznaczono na rehabilitację naszej nauczycielki, pani pedagog, która przez wiele lat pracowała w naszej szkole i pomagała uczniom. Wiemy, że udało się zebrać ponad 1700 zł! W imieniu pani Grażynki dziękujemy za prezent z okazji Dnia Kobiet!

Certyfikaty


Skip to content