Home » Bez kategorii » DZIEŃ OTWARTY – galeria zdjęć

marzec 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
stat4u

DZIEŃ OTWARTY – galeria zdjęć

W dniu 6 marca odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Do późnych godzin wieczornych w naszych skromnych progach pojawiło się mnóstwo gości – rodziców, a przede wszystkim przyszłych uczniów klas pierwszych, a także czwartych i siódmej dwujęzycznej.

Mnóstwo atrakcji, pokazów, gier i zabaw zaprezentowano w segmencie B. Były to m.in. gry i zabawy dydaktyczne, zajęcia plastyczne, pieczenie ciasteczek. Goście mogli odpocząć
w kawiarence przy dobrym ciachu. Natomiast w segmencie C odbyły zajęcia muzyczne
i prezentacja pracowni biologicznej. Goście mogli wziąć udział w ciekawych  eksperymentach fizycznych i chemicznych, a także zwiedzić izbę regionalną. Z kolei w małej sali gimnastycznej można było się wyszaleć na dmuchańcu – największej atrakcji tegorocznej edycji Dnia Otwartego. Z kolei na dużej sali dzieciaki mogły sprawdzić się, pokonując tor przeszkód, podczas gry w piłkę nożną. Chętnie uczestniczyły w nauce tańca.

Tegoroczny Dzień Otwarty można uznać za udany. Mnóstwo gości, świetna zabawa, pokazy i liczne atrakcję bardzo podobały dzieciom. Mamy nadzieję, że będzie im się podobało w naszej szkole.

A wszystko udało się dzięki niesamowitej pracy naszych pomysłowych nauczycieli
i zaangażowaniu uczniów klas starszych i gimnazjalnych. Brawo Wy!

 

« z 3 »

Certyfikaty


Skip to content