Home » Bez kategorii » Wieczór kolęd

styczeń 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
stat4u

Wieczór kolęd

„Wspólnie  kolędujemy  dla Grażynki” – takie motto towarzyszyło nam podczas tegorocznego piątego wieczoru kolęd, który 15 stycznia w naszej szkole.

Ponieważ był   to taki mały jubileusz, postanowiliśmy , że Wieczór Kolęd zadedykujemy naszej koleżance –pedagog Grażynce Witkowskiej , która bardzo potrzebuje naszej pomocy i wsparcia w dalszej rehabilitacji.
Zawsze, jako pedagog służyła pomocą naszym dzieciom, teraz My mogliśmy  dla niej coś wspólnie zrobić.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele oraz zaproszeni goście  tłumnie zgromadzili się, aby posłuchać młodych wykonawców.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie z  klas I , II, III, wraz z rodzicami, klasa Va , uczniowie z  klas gimnazjalnych nasz  zespół wokalny „Akord”,  nauczyciele.  Wystąpił również gość specjalny , który przyjął nasze zaproszenie , a mianowicie Pan Jacek Kuderski z córką Tamarą , którzy z towarzyszeniem naszego chórku wykonali przepiękną piosenkę „Biały puch”. Piosenka ta miała swoją premierę na koncercie charytatywnym organizowanym przez naszą szkołę dla Lenki Surmy. Podczas naszego wieczoru można było posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Nie zabrakło również instrumentalnych wykonań utworów. Tradycją stało się, że kolędowanie rozpoczynają nauczyciele wykonując wspólnie wybrany utwór – w tym roku piosenkę  z repertuaru zespołu Czerwone Gitary „Jest taki dzień ”.

Podczas koncertu czynna była kawiarenka  z wypiekami przygotowanymi przez rodziców, można było również zakupić ciepłe i zimne napoje. Dużą popularnością cieszył się także renifer ciągnący sanie, gdzie można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie , wspomagając tym samym nasz szczytny cel. Cały dochód ze sprzedaży w naszej kawiarence , jak również datki za zdjęcia  zostanie przekazany naszej koleżance Grażynce Witkowskiej

Niezapomniana atmosfera tego wieczoru, pełna serdeczności i wzajemnej życzliwości na pewno wpłynęła  na integrację całej społeczności szkolnej. Państwa wsparcie jest dla nas bardzo ważne i po raz kolejny pokazaliście , że można na Was liczyć.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom: uczniom, rodzicom, nauczycielom, wychowawcom klas I-III, obsłudze za trud przygotowań.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Karpowicz, która pełniła  rolę naszego konferansjera , za poprowadzenie naszego Wieczoru Kolęd i stworzenie rodzinnej atmosfery.

Dziękujemy bardzo Panu Wiesiowi Taborowi  za profesjonalne  nagłośnienie całej naszej imprezy .

 Organizatorzy

Olga Leki i Sabina Polak-Wollek

Certyfikaty

Skip to content