Home » Bez kategorii » Koncert charytatywny – Rozpalmy serca dla Lenki

listopad 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
stat4u

Koncert charytatywny – Rozpalmy serca dla Lenki

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie charytatywnym organizowanym przez naszą szkołę we współpracy z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury na rzecz siedmioletniej Leny Surmy chorującej od dwóch lat na nowotwór mózgu.

Lenka jest córką pani Ewy Myszor, która przez lata opiekowała się uczniami naszych szkół w ramach działalności Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mysłowicach. U dziewczynki zdiagnozowano podtyp A złośliwego guza – wyściółczaka anaplastycznego. Lena po operacji usunięcia guza przeszła cykl radio- i chemioterapii, które spowodowały w jej organizmie wiele spustoszeń (m. in. niedosłuch i problemy z zachowaniem równowagi, zaburzenia widzenia). Wymaga więc intensywnej i kosztownej rehabilitacji. We wrześniu tego roku Lenka musiała poddać się kolejnej operacji, ponieważ guz odrósł i konieczne było jego wycięcie. Teraz dziewczynkę czeka dalsza terapia, najprawdopodobniej za granicą.

Koncert „Rozpalmy serca dla Lenki” odbędzie się 3 grudnia 2107r. w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. W jego trakcie zostanie przeprowadzona licytacja oraz loteria fantowa, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Lenki.

Cegiełki (od 35 zł) można zakupić w następujących miejscach:
Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Hlonda 14
MOK, ul. Grunwaldzka 7
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna, ul. Wlk. Skotnica 84 a
Wszystkie cegiełki biorą udział w losowaniu nagrody niespodzianki.

Program imprezy:
14.30 – rozpoczęcie imprezy, loteria, kawiarenka
15.00 – 16.00 – koncert orkiestry „Happy Big Band” z udziałem Kamila Franczaka
16.00 – 17.30 – aukcja charytatywna w holu MOK, loteria, kawiarenka
17.30 – koncert zespołu Myslovitz z towarzyszeniem mysłowickiej młodzieży (w tym naszych uczniów)

Zakończenie imprezy ok. godz. 18.30

 

 

 

 

Certyfikaty


Skip to content