Home » Bez kategorii » „ INTERNATIONAL EDUCATION FOR TEENAGERS”

czerwiec 2017
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
stat4u

„ INTERNATIONAL EDUCATION FOR TEENAGERS”

W dniach 22.05 -02.06.2017r. w naszej szkole z inicjatywy nauczycieli – pana Jacka Gryglewskiego i pani Joanny Kuc – Maślanki przy wsparciu pani dyrektor Małgorzaty Matyszczak, rozpoczęły się warsztaty kulturowe w ramach projektu AIESEC. Studenci z Indii ( Mithil ) i Chin, a dokładnie z Hongkongu (Brian) przez dwa tygodnie prowadzili zajęcia w języku angielskim dotyczące geografii, przyrody, historii, kultury, zwyczajów, tradycji kulinarnych i ważnych miejsc w ich krajach. Mithil i Brian mieszkali u rodzin uczniów i nauczycieli naszej szkoły. To dzięki ich gościnności udało się zrealizować projekt, za co serdecznie dziękujemy!!! Nasi goście uczestniczyli także w warsztatach artystycznych zorganizowanych przez panią D. Gajewską, w wyjeździe do Filharmonii i mistrzowskiej lekcji muzyki poprowadzonej przez panią S. Polak – Wollek, a także lekcji o Polsce przeprowadzonej przez p. J. Gryglewskiego. Mithil – student z Indii podczas sobotniego festynu wraz z uczniami naszej szkoły uczestniczył w charytatywnej zbiórce pieniędzy na rzecz Lenki. Warsztaty cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród uczniów naszej szkoły. Nawiązały się nowe, międzynarodowe przyjaźnie. Było to ważne wydarzenie dla naszej szkolnej społeczności! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego projektu!!! Dziękujemy także tym, którzy pozostawili dobre wspomnienia w pamięci naszych gości!!! Nasza młodzież spisała się na medal!!! Jesteśmy z Was dumni!!! Organizatorzy: Jacek Gryglewski i Joanna Kuc Maślanka

Certyfikaty

Skip to content