Home » Bez kategorii » Festyn rodzinny w naszej szkole

czerwiec 2017
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
stat4u

Festyn rodzinny w naszej szkole

27 maja w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Na przybyłych licznie gości czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na scenie swoje zdolności prezentowali uczniowie oraz zespoły taneczne i wokalne. Klasa 2 e przedstawiła śląską wersję bajki „Czerwony Kapturek”. Nie zabrakło rozgrywek sportowych dla starszych i młodszych uczniów oraz zamków dmuchanych dla najmłodszych. Powodzeniem cieszyło się stoisko, gdzie dzieci mogły zrobić sobie śmieszne zdjęcia z różnymi postaciami, można było także skorzystać z porad fryzjera, wejść do radiowozu policyjnego i obejrzeć osiedle z „zwyżki” strażackiej.

Pozostałe atrakcje to : pokaz udzielania pierwszej pomocy, loteria fantowa, warsztaty plastyczne i chemiczne. Podczas festynu można było zakupić domowe ciastka, eko napoje, zdrową żywność, watę cukrową, popcorn, kiełbasę z grilla. Dużym powodzeniem cieszyła się także ” fontanna czekoladowa”.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zawsze, gdy zachodzi potrzeba służą pomocą i wsparciem i aktywnie włączają się w życie szkoły.

Dochód z festynu przeznaczony zostanie na zakup schodołaza, który umożliwi uczniom z niepełnosprawnością ruchową przemieszczanie się po szkole.

Organizatorzy

« z 2 »

Certyfikaty


Skip to content