Home » Bez kategorii » Wieczór kolęd

styczeń 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
stat4u

Wieczór kolęd

10 stycznia w naszej szkole odbył się po raz czwarty Wieczór Kolęd.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele tłumnie zgromadzili się, aby posłuchać młodych wykonawców.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie z wszystkich klas I-VI, rodzice oraz zespół wokalny „Akord”.
Można było posłuchać najpiękniejszych polskich jak i zagranicznych kolęd i pastorałek. Ciekawe brzmienia i zaskakujące aranżacje niektórych kolęd bardzo podobały się naszym odbiorcom.
Nie zabrakło również instrumentalnych wykonań utworów, które wykonywane były na skrzypcach , flecie poprzecznym , saksofonie , dzwonkach.Tradycją stało się, że kolędowanie rozpoczynają nauczyciele wykonując wspólnie wybrany utwór – w tym roku rozpoczęli przepiękną kolędą „Okruchy po kolędzie”.
Nasi goście mogli także obejrzeć przedstawienie Jasełkowe przygotowane przez uczniów klasy 3d.
Pomiędzy występami był czas wspólnego kolędowania. Podczas koncertu czynna była kawiarenka z wypiekami przygotowanymi przez rodziców. Niezapomniana atmosfera tego wieczoru, pełna serdeczności i wzajemnej życzliwości na pewno wpłynie na integrację całej społeczności szkolnej.
Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom: uczniom, rodzicom, wychowawcom klas I-VI za trud przygotowań. Dziękujemy również Panu Wiesiowi za profesjonalne nagłośnienie naszej imprezy oraz Pani Monice Karpowicz za prowadzenie i stworzenie rodzinnej atmosfery.

Certyfikaty

Skip to content