Home » Bez kategorii » Przywitaliśmy nowy rok szkolny

wrzesień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
stat4u

Przywitaliśmy nowy rok szkolny

klasa1 września to dzień, kiedy nieodwołalnie kończą się wakacje i uczniowie wracają do szkolnej rzeczywistości.
W bieżącym roku uroczysta inauguracja roku szkolnego odbyła się w czwartek i tradycyjnie zgromadziła zarówno uczniów, rodziców jak i nauczycieli. Spotkaniu temu przewodniczyła mgr Małgorzata Matyszczak, pełniąca od 1 września funkcję dyrektora szkoły.
W swoim krótkim przemówieniu Pani Dyrektor bardzo serdecznie przywitała zgromadzoną młodzież oraz życzyła wszystkim zapału do pracy oraz sukcesów. Pani Dyrektor poinformowała zgromadzonych, że od 1 września zmienił się statut szkoły i teraz uczymy się już w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. W akademii uczestniczyły również nowe panie wicedyrektor: mgr Sylwia Piechulek oraz mgr Mariola Gorbacz.
Pierwsza akademia dla klas III-VI została przygotowana przez klasę 5b pod kierunkiem pani Joanny Cyby i pani Jolanty Stolarskiej. Oprawę muzyczną wykonał zespół wokalny AKORD pod kierunkiem pani Sabiny Polak-Wollek.

Początek roku szkolnego to także szczególny i wyjątkowy dzień dla uczniów klas I.
Specjalnie dla nowych kolegów i koleżanek odbyła się osobna akademia, podczas której, obecne klasy drugie pod kierunkiem Pani Aleksandry Król, Alicji Otlinger , Agnieszki Kaczmarczyk i Ilony Wnętrzak, przywitały nowych uczniów w progach naszej szkoły. Następnie odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia, którego dokonała pani Dyrektor Małgorzata Matyszczak.

W tym roku szkolnym życzymy wszystkim naszym uczniom odkrywania nowych pasji i pielęgnowania tych już odkrytych,
a pedagogom spokoju i zapału do pracy!

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć

Certyfikaty

Skip to content