Home » Bez kategorii » Majówka w Mysłowicach

kwiecień 2016
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
stat4u

Majówka w Mysłowicach

1.05_-_Wyszkoni_Mysłowice

JUBILEUSZOWY KONCERT ANI WYSZKONI W MYSŁOWICACH

W majówkę, 30 kwietnia, w Mysłowicach rozpocznie się Festiwal Rock Stars Pozytywna Energia. Główną gwiazdą będzie Ania Wyszkoni, która 1 maja, wraz z zaproszonymi gośćmi, świętować będzie 20-lecie swojej pracy artystycznej. Imprezie towarzyszyć będą konkursy dla młodych artystów oraz wydarzenia na świeżym powietrzu. Partnerem medialnym są TVP 1 oraz Radio ZET.

 

Festiwal Rock Stars Pozytywna Energia to wyjątkowa impreza promująca Polską muzykę (nie tylko rockową), której głównym celem, poza koncertami Polskich Gwiazd oraz Gości Zagranicznych, jest stworzenie szansy zaistnienia na scenie młodym Polskim artystom. Jednocześnie jest to impreza gromadząca i integrująca środowisko młodych muzyków, wokalistów i zespołów. Zmagają się oni nie tylko o statuetkę i miano Gwiazdy Rocka, ale i o nagranie singla w profesjonalnym studio nagrań wraz z teledyskiem i ich promocją.

 

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 30 kwietnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury /ul. Grunwaldzka 7/, gdzie rozstrzygnięty zostanie Konkurs Główny o tytuł GWIAZDY ROCKA oraz konkurs Bursztynowy Skubik (covery piosenek Jacka Skubikowskiego). Całość rozpocznie się o godz. 16.00, a wieczorem swój koncert zagra Michał GASH&Niegrzeczni. Młodzi artyści w tym dniu będą mieli także okazję do wymiany doświadczeń, dyskusji o nowinkach technicznych oraz sprzęcie i instrumentach, na których grają. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

 

Dzień później, 1 maja o godzinie 20.00 na deskach MOK-u swój jubileuszowy koncert „20/20” zagra Ania Wyszkoni i goście: Piotr Cugowski, Marcin Daniec, Marek Raduli, Michał Bajor. Podczas koncertu wokalistka wraz z gośćmi wykona swoje największe przeboje z 20 lat pracy na scenie. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć w TVP. Bilety na koncert zakupić można w MOK-u oraz na stronie www.kupbilecik.pl.

 

Tego samego dnia od godzin porannych mnóswo atrakcji zaplanowano w Parku Słupna w Mysłowicach.  Wszystko rozpocznie się śniadaniem na trawie (10.00 – 12.00), podczas którego każdy będzie mógł skosztować przekąsek z menu degustacyjnego. O 12.00 odbędą się z kolei warsztaty muzyczne dla całej rodziny, a po ich zakończeniu (15.00) karaoke na trawie. W Parku Słupna też nie zabraknie koncertów w tym dniu – od 17.00 grać będą finaliści wszystkich rozstrzygniętych konkursów, a o 19.00 rozpocznie się Koncert Gwiazdy: Sullivan&Gold – Bejamin Robinson (Irlandia). Wstęp na wydarzenia odbywające się w Parku Słupna jest bezpłatny.

 

Festiwal Rock Stars Pozytywna Energia 30.04 – 01.05 w Mysłowicach!

Partnerem medialnym wydarzenia są TVP1 oraz Radio ZET. Szczegoły: www.festiwalrockstars.pl

Certyfikaty


Skip to content