Home » Bez kategorii » Kiermasz walentynkowy-podsumowanie

luty 2016

Kiermasz walentynkowy-podsumowanie

Moi Drodzy,
9 lutego zakończył się Kiermasz Walentynkowy. Za nami 4 miesiące przygotowań, 4 dni sprzedaży i na końcu uczucie ogromnej satysfakcji. Pomimo ogromu pracy bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na organizację tego przedsięwzięcia.

Ogromną radością jest dla mnie fakt, że obok mnie znalazły się osoby, które bezinteresownie wspomogły Kiermasz Walentynkowy. Z całego serca chcę podziękować:
Nauczycielom:
– mgr Grażyna Guzikowska (wypieki)
– mgr Krystyna Heidenreich (ozdoby)
– Joanna Szczyrba (ozdoby)
– mgr Justyna Walusz (świeczniki)
– mgr Natalia Wojciechowska-Witek (ozdoby)
Obsłudze:
– Elżbieta Gąsior (ozdoby)
– Marzena Labryga (bransoletki i ozdoby, a także za codzienną pomoc w sprzedaży)
– Bernata Kupczak (ozdoby)
– Barbara Nowak (wypieki)
– Genowefa Srokosz (ozdoby)
Rodzicom:
– Agnieszka Kotwas (mama Dominika Wysogląda) – kartki walentynkowe
– Ewa Jankowska (mama Mateusza Roznowskiego) – wypieki
Dziękuję także wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zakupili produkty na naszym kiermaszu. To dzięki Wam świetlica szkolna będzie mogła spełnić część marzeń i doposażyć sale w nowe gry i zabawki. Dziękuję za wszystkie pozytywne słowa. Mam nadzieję, że przy następnym kiermaszu liczba osób wspomagających będzie jeszcze większa.
Klaudia Morkisz