Home » Bez kategorii » Wieczór Kolęd w naszej szkole.

styczeń 2016
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
stat4u

Wieczór Kolęd w naszej szkole.

podz

 

IMG_0427

14 stycznia w naszej szkole odbył się po raz trzeci Wieczór Kolęd. Uczniowie, rodzice i nauczyciele tłumnie zgromadzili się, aby posłuchać młodych wykonawców.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie z wszystkich klas I-III, rodzice oraz zespół wokalny „Akord” prowadzony przez panią Sabinę Polak-Wollek. Można było posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Nie zabrakło również instrumentalnych wykonań utworów. Tradycją stało się, że kolędowanie rozpoczynają nauczyciele wykonując wspólnie wybrany utwór – w tym roku pastorałkę  z repertuaru zespołu De Su „Kto wie ”. Pomiędzy występami uśmiechniętych, przebranych za aniołki i pastuszków dzieci i ich rodziców, był czas wspólnego kolędowania. Podczas koncertu czynna była kawiarenka z wypiekami przygotowanymi przez rodziców. Niezapomniana atmosfera tego wieczoru, pełna serdeczności i wzajemnej życzliwości na pewno wpłynie na integrację całej społeczności szkolnej.
Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom: uczniom, rodzicom, wychowawcom klas I-III za trud przygotowań. Dziękujemy również firmie artystycznej Kris za profesjonalne  nagłośnienie całej naszej imprezy oraz pani Monice Karpowicz za prowadzenie i stworzenie rodzinnej atmosfery.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć w zakładce galeria.

Rada Szkoły

Certyfikaty


Skip to content