Home » Bez kategorii » Szkolna Giełda Talentów

grudzień 2015
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
stat4u

Szkolna Giełda Talentów

mikołaj

Dnia 4 grudnia 2015r. odbyła się Szkolna Giełda Talentów, która wpisała się już na stałe w tradycję szkoły. Uczniowie prezentowali różne umiejętności i talenty: śpiewali, grali na instrumentach, recytowali wiersze i tańczyli. Odbył się także mini pokaz sztuk walki. Wystąpili zarówno starsi uczniowie, jak i dzieci z klas I – III. Jury w składzie: Olga Leki, Marzena Labryga, Zbigniew Stachoń obserwowało i oceniało uczniów klas starszych, natomiast dzieci z klas I – III oceniały: wicedyrektor Krystyna Heidenreich, Klaudia Morkisz oraz uczennice: Julia Jóźwiak i Ewelina Jureczka z kl. VI b. Spośród wszystkich uczestników wybrano najlepszych z najlepszych, a decyzja nie była łatwa.
I MIEJSCE wśród klas IV – VI zdobyli uczniowie: Aleksandra Gryglewska kl. VI a i Bartłomiej Krzyżak kl. VI c za śpiew, grę na harmonijce i gitarze utworu „My hart will go on” z filmu Titanic.
II MIEJSCE równocześnie zajęli Natalia Bombis kl. VI b i Wiktoria Pośpiech VI c za piosenkę „Blisko mnie” Agaty Dziarmagowskiej oraz Zuzanna Hoeflich kl. V a za recytacją wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej „Jamniki”
III MIEJSCE wygrali: Jakub Hilus kl. VI a na klarnecie oraz Marta Góra kl. V b na keyboardzie i skrzypcach.
Wśród uczniów klas I – III zostali wytypowani uczniowie według kategorii:
TANIEC – Zuzanna Seweryn kl. I e, Kinga Wojtunik kl. II d, Paulina Gawłowicz kl. I a
SZTUK WALKI – Szymon Błaszkiewicz kl. I a
GRA NA INSTRUMENCIE – Dawid Hilus kl. III a, Karolina Witańska kl. I c

Grażyna Gabryś

Certyfikaty

Skip to content