Home » Strefa ucznia » Samorząd

Podobny obraz

2019 / 2020

Koniec karnawału to w naszej szkole tradycyjnie Dzień Przebierańca. Samorząd Uczniowski zaproponował, aby 19. lutego stać się na kilka godzin kimś innym.
W ramach rywalizacji międzyklasowej www.najlepszaklasa.sp13 uczniowie postarali się jak najliczniej przebrać, żeby zdobyć jak najwięcej punktów za pierwsze zadanie konkursowe w drugim semestrze. W efekcie po korytarzach szkolnych spacerowały przeróżne zwierzęta (przede wszystkim jednorożce), policjanci i policjantki, rycerze i księżniczki, kucharze i pielęgniarki, kowboje
i Indianki, ninja, a nawet sam Lord Vader. Zgodnie z przewidywaniami było głośniej i weselej niż zwykle 😊 W zabawie uczestniczyły także wychowawczynie, m.in. klas 4a, 5e, 5b i 6d. Smak zabawy zagościł nawet w gabinecie
p. wicedyrektor, która założyła gustowny kostium  pandy.

Tego dnia odbyło się niewiele sprawdzianów i kartkówek, przekładano lekcje recytacji… Może ze względu na e w e n t u a l n e 😊 problemy z koncentracją?

Następny taki dzień za rok…

« 1 z 2 »

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

23 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu uczniowskiego.
W wyniku głosowania zostali wybrani:

Filip Grzechowski – przewodniczący
Martyna Myszkowska – zastepca
Aleksandra Sałata/ Paulina Gawłowicz – skarbnik

Pracę Samorządu wspomagać będą:
Anita Wollek
Dominik Wysogląd
Krystian Świętorecki
Maciej Gontarz
Paulina Paduch

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w wyborach.

Regulamin kampanii wyborczej 2019/2020

Sprawozdanie-SU-semestr-II-2018-2019