Home » Strefa ucznia » Samorząd

Podobny obraz

2019 / 2020

KLESZCZE I PCHŁY JUŻ NAM NIE GROŻĄ!

W lutym 2020 Samorząd Uczniowski ogłosił w naszej szkole zbiórkę „grosików” na zakup obroży  przeciw uciążliwym insektom dla psów i kotów przebywających w mysłowickim schronisku. Akcja trwała niespełna miesiąc – zebraliśmy kwotę  blisko 480 zł (474, 09zł). Po konsultacji ze schroniskiem i zaprzyjaźnionym lekarzem weterynarii, dokonaliśmy zakupu 7 wysokiej jakości obroży dla psów. Mamy nadzieję, że będą służyć zwierzętom.

Samorząd Uczniowski

Koniec karnawału to w naszej szkole tradycyjnie Dzień Przebierańca. Samorząd Uczniowski zaproponował, aby 19. lutego stać się na kilka godzin kimś innym. W ramach rywalizacji międzyklasowej www.najlepszaklasa.sp13 uczniowie postarali się jak najliczniej przebrać, żeby zdobyć jak najwięcej punktów za pierwsze zadanie konkursowe w drugim semestrze. W efekcie po korytarzach szkolnych spacerowały przeróżne zwierzęta (przede wszystkim jednorożce), policjanci i policjantki, rycerze i księżniczki, kucharze i pielęgniarki, kowboje i Indianki, ninja, a nawet sam Lord Vader. Zgodnie z przewidywaniami było głośniej i weselej niż zwykle 😊 W zabawie uczestniczyły także wychowawczynie, m.in. klas 4a, 5e, 5b i 6d. Smak zabawy zagościł nawet w gabinecie p. wicedyrektor, która założyła gustowny kostium  pandy. Tego dnia odbyło się niewiele sprawdzianów i kartkówek, przekładano lekcje recytacji… Może ze względu na e w e n t u a l n e 😊 problemy z koncentracją? Następny taki dzień za rok… Samorząd Uczniowski
« 1 z 2 »
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.
23 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu uczniowskiego. W wyniku głosowania zostali wybrani: Filip Grzechowski – przewodniczący Martyna Myszkowska – zastepca Aleksandra Sałata/ Paulina Gawłowicz – skarbnik Pracę Samorządu wspomagać będą: Anita Wollek Dominik Wysogląd Krystian Świętorecki Maciej Gontarz Paulina Paduch Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w wyborach.

Regulamin kampanii wyborczej 2019/2020

Sprawozdanie-SU-semestr-II-2018-2019