Home » Galeria sukcesu

Galeria sukcesu

Nauczyciele przygotowując swoich uczniów do rywalizacji w wielu dyscyplinach nauki, mobilizują ich do dużego wysiłku, co owocuje dobrymi wynikami w konkursach szkolnych, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich z różnych dziedzin.

 Uczniowie zawdzięczają to ogromnej pracy własnej, ale także sprzyjającym warunkom, jakie stwarza im szkoła – indywidualnemu tokowi nauki, zajęciom pozalekcyjnym, nauczycielom, którzy własną pasją potrafią „zarazić” swoich uczniów.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE, OGÓLNOPOLSKIE, WOJEWÓDZKIE, REJONOWE

Rok szkolny 2020 / 2021 

II semestr

wyróżnienie Izabela Biłas 4a – Konkurs Recytatorski Mały OKR 2021
(przygotowanie pod kierunkiem p. Karoliny Pawlak)


rok szkolny 2020 / 2021
I semestr

Klasy I – III

KONKURSY POZASZKOLNE

I miejsce – klasa 1d (grupowo): Ogólnopolski konkurs  Grosz do grosza

I miejsce-  Ksawery Lesiak 1d: Ogólnopolski konkurs  Grosz do grosza

II miejsce- Leon Klawikowski 1d: Ogólnopolski konkurs  Grosz do grosza

III miejsce- Joanna Wełnic 1d: Ogólnopolski konkurs  Grosz do grosza

wyróżnienie Emilia Bzówka 1c, Maja Bizior 1a – Wojewódzki Konkurs Plastyczny o bezpieczeństwie

Wyróżnienie Emilia Bzówka Ic – Rejonowy konkurs na najpiękniejszą
szlajfkę śląską

I miejsce Michał Filocha 1c, Zuzanna Pacwa 3b – Powiatowe zawody modelarskie w kategorii latawców płaskich

III miejsce Magdalena Stuczyńska 3c – Powiatowe zawody modelarskie
w kategorii latawców płaskich

III miejsce Magdalena Stuczyńska 3c – Powiatowe zawody modelarskie
samochodów zdalnie sterowanych

I miejsce Magdalena Stuczyńska 3c – Powiatowe zawody modelarskie
balonów z bibuły na ogrzane powietrze

IV miejsce Magdalena Stuczyńska 3c – Powiatowe zawody modelarskie
samolotów halowych

KONKURSY SZKOLNE

Konkurs na najciekawsze zdjęcie z wakacji:
I miejsce Jakub Gaweł 2c, Lilianna Kaczmarczyk 2e, Karol Chytrowski 3b,
Zuzanna Wańczuk 3a, Izabela Swinarew 2c, Piotr Kiełtyka 2c, Olaf Wollek 2e, Opitz Oliwia 1b
II miejsce Artur Pudełko 3d, Natalia Trembowiecka 3d, Mateusz Wróbel 3a, Dominik Jedynak 3a, Tymoteusz Orlik 1b
III miejsce Hanna Kos 3d, Julia Soltes 1c, Julia Zielińska 1c, Oliwia Probierz 1a, Lena Grabka 3b, Antoni Goral 3d, Marcel Patałuch 2b
Wyróżnienia Filip Żelazny 2d, Blanka Ziob 2c, Ksawery Wrożyna 2c, Jakub Szajda 3d

Z uśmiechem ci do twarzy:
I miejsce Maja Bizior 1a
II miejsce Jakub Grzechowski 2e
III miejsce Natalia Papierniok 2e
wyróżnienia Natalia Trembowiecka 3d, Natalia Gulczyńska 1d, Izabela Swinarew 2c, Julia Soltes 1c, Oliwier Cybok 1a

Jesień w kolorach złocistych:
I miejsce Natalia Papierniok 2e
II miejsce Maja Bizior 1a
III miejsce Emilia Bzówka 1c
wyróżnienie: Natalia Trembowiecka 3d

Znak informacyjny marzenie:
I miejsce Aleksandra Stachoń 1b
II miejsce Maja Bizior 1a
III miejsce Izabela Swinarew 2c
wyróżnienie Natalia Nowak 1b

Zaprojektuj kropkę:
wyróżnienia: Zuzanna Pacwa 3b, Michał Daniel 1c, Alicja Michalik 1c,
Łucja Kupczak 1c, Oskar Buczkowski 1c, Jan Halemba 1c

Jesienne drzewo:
I miejsce klasa 2c
II miejsce klasa 2b, klasa 3a
III miejsce klasa 1c

Wiersz dla mojej Pani:
I miejsce Maja Leman 2c
II miejsce Oliwier Szostek 2d
III miejsce Dajana Wesołowska 2a, Aleksandra Stachoń 1b

Najpiękniejszy list do świętego Mikołaja:
wyróżnienia Maja Bizior 1a, Oskar Buczkowski 1c, Maja Leman 2c, Jakub Grzechowski 2e, Zuzanna Pacwa 3b

Ozdoba bożonarodzeniowa:
I miejsce Jakub Grzechowski 2e, Maja Ligęza 3c
II miejsce Kalina Kopka 3b, Oskar Buczkowski 1c
III miejsce Małgosia Filipak 2e, Jakub Janki 2e

Konkurs na najładniejszy lampion ze słoiczka:
I miejsce Piotr Kiełtyka 2c, Jakub Janki 2e
II miejsce Natalia Trembowiecka 3d, Natalia Papierniok 2e
III miejsce Maja Rydzewska 2a, Kalina Kopka 3b
Wyróżnienia Maja Bizior 1a, Emilia Masternak 2a, Amelia Musiał 2b, Marcel Patałuch 2b, Michalina Budzińska 2b, Marta Wielgosz 3a, Pola Hachuła 3b,
Emilia Heder 3b, Nina Kuszewska 3b

Konkurs SP 13 lepi bałwana:
I miejsce Kiełtyka Piotr 2c, Soltes Julia 1c
II miejsce Swinarew Izabella 2c, klasa 2a
III miejsce Szostek Oliwier 2d, Wollek Olaf 2e, Kuszewska Nina 3b

Kukiełki z warzyw i owoców:
I miejsce – Maja Bizior 1a
II miejsce – Oliwier Szostek 2d
III miejsce – Natalia Papierniok 2e

Prawa dziecka:
I miejsce Maja Leman 2c
II miejsce Natalia Trembowiecka 3d
III miejsce Jakub Grzechowski 2e, Kalina Kopka 3b

Świat bez przemocy:
I miejsce- Natalia Trembowiecka 3d
II miejsce- Magdalena Strzelczyk 3d

Moja szkoła:
I miejsce Dajana Wesołowska 2a
II miejsce Oskar Buczkowski 1c, Natalia Trembowiecka 3d
III miejsce Amelia Skrzypek 1c, Natalia Papierniok 2e

KLASY IV – VIII

KONKURSY POZASZKOLNE:

Wyróżnienie Lidia Bzówka 4b – Rejonowy Konkurs na Najpiękniejszą Szlajfkę Śląską

II miejsce Zosia Chojnowska 4b – Miejski konkurs ZWIERZAK- CUDAK

wyróżnienie Kacper Bagan 6d, Michał Bułat – Miejski konkurs ZWIERZAK- CUDAK

nagroda specjalna Zofia Witek 6e – Miejski konkurs ZWIERZAK- CUDAK

I miejsce Kacper Stuczyński 6a – Powiatowe Zawody Modelarskie w kategorii latawców płaskich w grupie najstarszej od 6 do 8 klas szkół podstawowych

I miejsce zajął Kacper Stuczyński 6a – Powiatowe Zawody Modelarskie w kategorii latawców przestrzennych klasy 6-8

III miejsce zajął Jakub Kuliński 6e – Powiatowe Zawody Modelarskie w kategorii latawców przestrzennych klasy 6-8

I miejsce Kacper Stuczyński 6a otrzymując Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Bierunia – Zawody Modelarskie Samochodów Zdalnie Sterowanych o „Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Bierunia” klasy 6-8

II miejsce Antoni Krutak 6c – Zawody Modelarskie Samochodów Zdalnie Sterowanych o „Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Bierunia” klasy 6-8

IV miejsce Jakub Kuliński 6e – Zawody Modelarskie Samochodów Zdalnie Sterowanych o „Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Bierunia” klasy 6-8

V miejsce Bartosz Filocha 6c – Zawody Modelarskie Samochodów Zdalnie Sterowanych o „Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Bierunia” klasy 6-8

I miejsce Kacper Stuczyński 6a otrzymując Puchar, medal, dyplom i nagrodę – Powiatowe Zawody Modelarskie Samochodów Zdalnie Sterowanych Klasy 6-8

III miejsce Jakub Kuliński 6e – Powiatowe Zawody Modelarskie Samochodów Zdalnie Sterowanych Klasy 6-8

IV miejsce Bartosz Filocha 6c – Powiatowe Zawody Modelarskie Samochodów Zdalnie Sterowanych Klasy 6-8

II miejsce Kacper Stuczyński 6a i Jakub Kuliński 6e – Powiatowe Zawody Modelarskie Balonów z Bibuły na ogrzane powietrze Klasy 6-8

IV miejsce Kacper Stuczyński 6a – Powiatowe Zawody Modelarskie Samolotów Halowych Klasy 6-8

II miejsce Zofia Chojnowska 4b – Powiatowy konkurs na najładniejszą budkę lęgową

KONKURSY SZKOLNE:

Recytatorski Konkurs Szkolny dla klas 4-5 pt. Poetycka przygoda z wierszem
Organizatorzy: K. Pawlak, A. Skalska, M. Sutor:
I miejsce Iza Biłas (4a) i Wojtek Wróbel (5a)
II miejsce Emilka Kotowska (4a)
III miejsce Natan Gryga (4a)

Konkurs z okazji Dnia Drzewa: Portret Drzewa (dla klas 4-6)
Organizatorzy: R. Król, K. Matusik:
I miejsce Nina Karwicka 6c
II miejsce Lilianna Kruzel 6a

KONKURS SZKOCKI dla kl. 4-8 z okazji obchodów Dnia Św. Andrzeja w szkole
Organizatorzy: M Gryglewska, J. Drabek
I miejsce Zofia Witek 6e

Christmas Time – konkurs online dla klas 4-6
Organizator: K. Szatan
I miejsce Zofia Witek 6e i Kacper Bagan 6d
II miejsce Karolina Witańska 6b
III miejsce Dominik Włoka 6c

Konkurs na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową w klasach 4-8
Organizator: nauczyciele świetlicy
I miejsce Lidia Bzówka 4b,
wyróżnienie Martyna Szatan 6d

Konkurs Bukiet z Darów Jesieni
Organizatorzy: nauczyciele świetlicy
wyróżnienie Zofia Chojnowska 4b, Wiktoria Cebula kl. 7d

Konkurs SP 13 lepi bałwana
II nagroda Gryga Natan 4a
III nagroda Biel Tosia 4b

Rok szkolny 2019 / 2020

Klasy I – III

II miejsce Natalia Papiernik Ie – Ogólnopolski Konkurs „Na początku była miłość – moja rodzina”;  link, w filmiku są przedstawione wszystkie prace, w tym praca Natalii https://liblink.pl/v7gDDL2Y3r  

wyróżnienie  Wojciech Grabka 3a – Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny Kangur (on line)

I miejsce Zofia Chojnowska 3b – Ogólnopolski konkurs plastyczny Stwórz jeżyka (konkurs zdalny)

I miejsce Maciej Walusz, Emilia i Lilianna Kaczmarczyk, Antonina Biel, Zofia Chojnowska 3b – Międzynarodowy Konkurs na Zabawkę lub Doświadczenie

I miejsce  Język angielski Aleksander Wojtunik klasa 3b – tytuł laureata -Olimpiada Olimpusek

XI miejsce  Język angielski Wysogląd Kacper klasa 2d – tytuł laureata -Olimpiada Olimpusek (Test Zintegrowany)

I miejsce Klasa IIIb – Międzyszkolny  Konkurs Muzyczny „Wspólnie kolędujemy”

I miejsce Emilia Kamińska – Miejski Konkurs Zakładka do książki

wyróżnienie Zofia Chojnowska 3B  – Miejski Konkurs Zakładka do książki

wyróżnienie Milena Kołodziej 3B – Miejski Konkurs Zakładka do książki

świetlica:

Międzyszkolny konkurs świetlicowy: „Zaprojektuj swoje buty zimowe”
I miejsce Natalia Papierniok 1e
III miejsce Kalina Kopka 3b

II miejsce – Ogólnopolski konkurs ,,SIĘ GRA, SIĘ MA”

dwa razy II miejsce – Ogólnopolski konkurs ,,Gotuj się na zmiany”

KLasy IV – VIII

III miejsce Zuzanna Seweryn – Międzyszkolny konkurs „Kartka matematyczna”

Wojciech Wróbel  4a (6 miejsce) – Olimpus

Julia Gruchlik 6a (10 miejsce) – Olimpus

Międzynarodowy Festiwal Piosenki  Podlaska Nuta 2020- on line – zakwalifikowała się Martyna Myszkowska, 6a (bez miejsca)

Konkursy językowe

I miejsce Igor Karpała – Konkurs poetycko-literacki – na szczeblu miejskim

II miejsce Jan Rudnik – Fox2020 – Ogólnopolski Konkurs Języka  Angielskiego Fox2020 – na szczeblu miejskim

III miejsce Maja Jureczka – Ogólnopolski Konkurs Języka  Angielskiego Fox2020 – na szczeblu miejskim

III miejsce Antonii Bułanowski – Ogólnopolski Konkurs Języka  Angielskiego Fox2020 – na szczeblu miejskim

Osiągnięcia sportowe:

II miejsce w finałowych zawodach miejskich chłopców mysłowickich szkół podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych 6×1000 metrów w kategorii roczników 2007 i młodszych. Reprezentacyjna sztafeta: Ksawier Rossa, Łukasz Piwkowski, Piotr Halemba, Jakub Jarema, Antoni Krutak, Oskar Chachowski.

II miejsce w zawodach rejonowych Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
Antoni Krutak, Oskar Chachowski, Ksawier Rossa, Natan Rossa, Oskar Pola, Adrian Richter, Bułat Michał

Ksawier Rossa za zajęcie VI miejsca w indywidualnych biegach przełajowych chłopców szkół podstawowych Mysłowic na dystansie 800m roczników 2007 i młodszych Mały Memoriał Jerzego Chromika

II miejsce w finałach miejskich szkół podstawowych Mysłowic Gry i Zabawy rocznik 2010
S. Gabruk, R. Gabruk, Z. Panek, P. Kozańska, E. Michalik, M. Jędrzejowska, P. Paździora., O. Pudełko, W. Baranowski., T. Kolbusz., S. Chowaniec

II miejsce w finałowym turnieju chłopców rocznik 2007 i młodszych szkół podstawowych Mysłowic w piłce ręcznej
Siwek O., Sienkiewicz Milan, Załęski Kamil, Hnatush Volodymyr, Bułat Tomasz, Chachowski O., Dudek P, Gąszcz Oliwier, Halemba P. Jarema J., Krutak A., Piwkowski Łukasz, Rossa Nataniel, Rossa Ksawier, Świderek Kacper, Weichman Oskar

III miejsce w finałowym turnieju chłopców rocznik 2007 i młodszych szkół podstawowych Mysłowic w koszykówce:
Siwek Oskar, Bułat Tomasz, Chachowski, Dudek P, P.Halemba, Rossa Ksawier, Rossa Nataniel, Richter A., Sienkiewicz Milan, Świderek Kacper, Wejchman Oskar, Wysogląd D.

Patryk Dudek najlepszy zawodnik w finałowym turnieju chłopców grupy młodszej- roczników 2007 i młodszych szkół podstawowych Mysłowic w koszykówce

Oskar Siwek najlepszy zawodnik szkolnej reprezentacji w finałach miejskich chłopców grupy młodszej- roczników 2007 i młodszych szkół podstawowych Mysłowic w koszykówce

Aleksandra Sałata  najlepsza zawodniczka w finałach miejskich dziewcząt grupy młodszej- roczników 2007 i młodszych szkół podstawowych Mysłowic w koszykówce

Aleksandra Sałata najlepszy rezultat czasowy w grupie dziewcząt roczników 2007 w drużynowych zawodach szkół podstawowych Mysłowic w sztafetach pływackich  3 x 25 m

Zawody integracyjne

– III miejsce w zawodach sportowych w Bocciw Sosnowcu
– udział w XX Paraspartakiadzie Śląska i Zagłębia w Dąbrowie Górniczej
– I miejsce w zawodach międzyszkolnych w halowej piłce nożnej
– udział w zawodach sportowych w Dart w Dąbrowie Górniczej

– Zawody Bocci III miejsce drużynowo ( Konrad Cieślik, Dominik Włoka oraz Kacper Piotrowski).
– II miejsce w turnieju halowej piłki nożnej Futsal Gram
– XX Paraspartakiada Śląska i Zagłębia
I miejsce indywidualnie Dominik Włoka
III miejsce indywidualnie Kacper Skowron
II miejsce indywidualnie Kacper Skowron
– Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 13
I miejsce drużynowo w HPN
II miejsce drużynowo w Turnieju Armwrestlingu
II miejsce indywidualnie w turnieju Armwrestlingu Jan Rudnik
III miejsce indywidualnie w turnieju Armwrestlingu Jakub Kowalczyk

Rok szkolny 2018 / 2019

  • Jak mówić „Różewiczem o sobie”?

2 kwietnia br. w X Liceum Ogólnokształcącym im. I.J. Paderewskiego w Katowicach odbył się XI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Różewiczem o sobie”. Udział w konkursie wzięli uczniowie klasy 8c: Anna Szpak, Wiktor Węgiel, Zuzanna Madejska, Wiktoria Badyl, David Habryka i Aleksandra Kulpa. Z tej grupy tylko ANNA SZPAK wyrecytowała sławami Różewicza swój sukces, zajmując I miejsce i jednocześnie zostając laureatką konkursu. Poziom reprezentowany przez uczniów był niezmiernie wysoki, repertuar tekstów wyszukany, zaś deklamacje — wrażenie na słuchaczach. Występ Ani okazał się jednak najlepszy. Lekkość, zdolności aktorskie, emocjonalność w recytowaniu utworu Różewicza były bezkonkurencyjne.
Gratuluję sukcesu, życząc kolejnych!
Piotr Pochel

  • 9 marca nasz uczeń Bartłomiej Krzyżak został jednym z finalistów Ogólnopolskiego Festiwalu  Gwiazd Polskiej Estrady i w Chojnie.

Gratulujemy

  • 6 listopada  2018 roku w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbył się wojewódzki konkurs –  Z BIOLOGIĄ ZA PAN BRAT. W obecnym roku wzięło w nim udział aż 170 uczniów klas 8 szkół podstawowych  oraz klas 3 gimnazjum województwa śląskiego.
  • Reprezentanci naszej szkoły: Maja Gajdzik, Filip Hanusek i Mateusz Myszor – uczniowie klasy 8c osiągnęli bardzo wysokie wyniki w pierwszej części konkursu i zakwalifikowali się do półfinału.
  • 4 grudnia odbył się kolejny etap potyczek, w których Maja i Mateusz wykazali się bardzo dużą wiedzą biologiczną. Znaleźli się w grupie wyróżnionych uczniów a tym samym zyskali tytuł tegorocznych finalistów konkursu.

Gratulujemy!


W dn. 06.12.2018 Zuzanna Morga (3ag), Julia Jóźwiak (3ag) i Anna Rajkiewicz (8c) wraz z nauczycielem języka niemieckiego p. Ewą Lubrich udały się do Zespołu Szkół Prywatnych w Katowicach na Galę Finałową I Międzyszkolnego Konkursu Artystyczno-Językowego „Spaß – Fun – diversion”. Konkurs składał się z czterech osobnych konkursów:

1. Zając, jajko i co więcej? – kartka wielkanocna

2. Języki obce – po co? na co? dlaczego? – prezentacja multimedialna

3. Ach te wakacje… – pocztówka z wakacji

4. Nie tylko bombka i choinka! – kartka bożonarodzeniowa

W konkursie brały udział szkoły z terenu województwa śląskiego. W konkursie wzięło wielu uczniów z naszej szkoły, ale szczególne uznanie zyskały prace Zuzanny, Julii i Anny. Prace dziewczyn zostały docenione i zaproszono je do finału, w którym musiały zaprezentować swoje dzieła. Nasze uczennice opowiadały w kilku minutowym wystąpieniu (w języku niemieckim) o sobie, swoich zainteresowaniach, jak zrobiły swoje kartki i co na nich się znajduje.

Z przyjemnością informuję, że w kategorii uczniów klas 4-8 SP i Gimnazjum, Julia Jóźwiak i Anna Rajkiewicz zdobyły wyróżnienie, a Zuzanna Morga I miejsce!!! Serdeczne gratulacje!


SUKCES UCZENNICY KLASY 2B. 
W Hali Widowiskowo-Sportowej w Mysłowicach nasza uczennica Zofia Chojnowska odebrała nagrodę

za zajęcie I miejsca w miejskim konkursie plastycznym:” Bezpieczna droga do szkoły „.

Jej praca zdobiła plakat zabawy edukacyjnej zorganizowanej dla uczniów z klas 2. GRATULUJEMY!

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi


🎵🎵Sukces wokalny🎵🎵🎵
Uczeń 3 klasy gimnazjum Bartek Krzyżak w Warszawie na Ogólnopolskim konkursie wokalnym FIROLIZA-REAKCJA WOKALNA wyśpiewał piosenką,,Telefon,, z repertuaru zespołu Myslovitz Wyróżnienie 
Gratulujemy Bartek kolejnego sukcesu,cieszymy się, że w Warszawie rozbrzmiały dźwięki naszego miasta.🎵🎵🎵🎵


1 MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNYM

Uczeń kl. 4a Szymon Błaszkiewicz, zajął 1 miejsce w miejskim konkursie plastyczno- fotograficznym z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości- „Wolność i Niepodległość- miejsca upamiętniające wolną Polskę”. Organizatorem konkursu było CKZiU w Mysłowicach. W dniu 9.11.2018 r. odbyła się w CKZiU nr 2 na Wesołej uroczysta akademia z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości połączone z rozdaniem dyplomów i nagród laureatom.

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE, OGÓLNOPOLSKIE, WOJEWÓDZKIE, REJONOWE

Rok szkolny 2017 / 2018 (semestr II)

konkursy 2017-2018

Osiągnięcia sportowe 2017-2018 II semestr


1-3 KONKURSY I SEM 2017-18

4-7 GIMN KONKURSY I SEM 2017-18

Certyfikaty













Skip to content