Home » Certyfikaty, dyplomy, podziękowania

CERTYFIKATY

CERTYFIKAT uznania: 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży

***

CERTYFIKAT (1) wdrożenia standardu nauczania edukacji finansowej w ramach projektu „Kokosza, grosz do grosza!”

***

CERTYFIKAT (2) wdrożenia standardu nauczania edukacji finansowej w ramach projektu „Kokosza, grosz do grosza!”

DYPLOMY

DYPLOM dla Ekogrupy Świetlica „Akademia Bajtla” potwierdzający udział w programie EkoEksperymentarium i zdobycie umiejętności Mistrzów Ekologii

***

DYPLOM za zorganizowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF w 2020 roku oraz za zaangażowanie w działania pomocowe na rzecz dzieci w Jemenie.

PODZIĘKOWANIA

***

PODZIĘKOWANIE – za zaangażowanie w zbiórkę publiczną produktów do paczek świątecznych dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

***

PODZIĘKOWANIE – za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole 2020 organizowanym w ramach V edycji ogólnopolskiej kampanii z zakresu edukacji historycznej i patriotycznej BohaterON – włącz historię!

***

PODZIĘKOWANIE – Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja dziękuje za możliwość przeprowadzenia zimowej wymiany Kartek z Iskierkami Emocji

***

PODZIĘKOWANIE za udział placówki w pierwszej lekcji „Młody patriota” w ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.

***

PODZIĘKOWANIE za udział placówki w drugiej lekcji „Magiczny czas” w ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.

***

PODZIĘKOWANIE za udział placówki w trzeciej lekcji „Wirtualny świat” w ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.