Home » 2019 » Grudzień » 02

Daily Archives: 2 grudnia 2019

Program MOGĘ BYĆ

2 grudnia w świetlicy szkolnej odbyły się pierwsze zajęcia w ramach programu MOGĘ BYĆ.
MOGĘ BYĆ to ogólnopolski program, który zachęca dziewczynki i chłopców do realizacji własnych marzeń i pasji. Podkreśla potrzebę poszukiwania wzorców wśród niezwykłych kobiet, zaszczepia myślenie o przyszłości, motywuje do przełamywania stereotypów dotyczących płci oraz promuje równość. Historie wybitnych kobiet prezentowanych w programie przekonują dzieci, że warto być sobą, wytyczać nowe ścieżki i sięgać po więcej!
Misją programu MOGĘ BYĆ jest angażowanie dzieci, przy wsparciu dorosłych,
do poszukiwania i odkrywania własnych ideałów. Aktywizowanie najmłodszych do rozwijania zainteresowań i talentów oraz przygotowanie ich do pełnienia
w przyszłości różnych ról społecznych i zawodowych.

Długofalowym celem jest wyrównywanie szans dziewczynek i chłopców
w dążeniu do realizacji swoich marzeń i aspiracji oraz w wyborze przyszłej drogi zawodowej😊.

Klaudia Morkisz-Baron, Monika Grzechowska

Ogólnopolski konkurs na projekt edukacyjny

Ogólnopolski konkurs na projekt edukacyjny „Projektanci edukacji”
– X edycja

Zapraszamy do oddawania głosów w głosowaniu on-line na nasz projekt edukacyjny. Liczymy na Wasze głosy, bo dzięki nim na zajęciach lekcyjnych
(nie tylko w ramach planowanych warsztatów) będziecie mogli popracować
z długopisem 3D, który jest ciekawszą formą spędzania czasu niż siedzenie ze smartfonem i klikanie w gry.

Głosować można od 02.12. do 13.12. Każdego dnia oddać można jeden głos
z jednego adresu mailowego. Z góry dziękujemy za każdy głos.

Grupa projektowa wraz z opiekunem.

Link do projektu: https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=5343