Home » Bez kategorii » Zawody modelarskie balonów z bibuły

Zawody modelarskie balonów z bibuły

Dnia 27.04.2019r. odbyły się powiatowe zawody modelarskie balonów z bibuły na ogrzane powietrze. W kategorii drużynowej balonów typowych do VI klasy uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca:
II miejsce zajęła Alicja Bień z klasy 5b;
III miejsce zajęły Anita Wollek z klasy 5c i Kornelia Kalicka z klasy 5b.
W kategorii drużynowej balonów typowych od VI do III gimnazjum klasy uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsce: III miejsce zajęły Magdalena Kowalczyk z klasy 7c i Małgorzata Miączyńska z klasy 8a. Dziewczyny otrzymały medale, dyplomy i nagrody. W zawodach również brali udział Antoni Krutak kl 4c, Patryk Dudek kl 5b, Dominik Wysogląd kl 5b i Kacper Wysogląd kl 1d.

Certyfikaty