Home » Bez kategorii » Dzień otwarty w SP13. Galeria zdjęć.

Dzień otwarty w SP13. Galeria zdjęć.

Dnia 7 marca w Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Mysłowicach odbył się ,,Dzień Otwarty. W tym dniu społeczność lokalna mogła zobaczyć jak wygląda szkoła, jako miejsce nauki, zabawy i pracy uczniów.W jaki sposób uczniowie aktywnie i twórczo spędzają czas.Dzieci, które wraz z rodzicami przyszły do szkoły mogły wziąć udział w wielu przygotowanych przez nauczycieli ciekawych zajęciach. Między innymi z ochotą bawiły się: w mini piekarence i wyciskarni soczków, konstruowały poruszające się roboty, rozwijały zdolności artystyczne podczas zajęć plastycznych muzycznych,eksperymentowały z fizyką i chemią. Ponadto, można było pomalować sobie buźki, zrobić zdjęcia w śmiesznych strojach,wyczarować zwierzątka z baloników.Dodatkowymi atrakcjami dla milusińskich były: dmuchany zamek, wata cukrowa i popcorn.Na pożegnanie każdy maluch otrzymał wesoły upominek w postaci kolorowej piłki. Uczestnicy ,,Dnia Otwartego miło i aktywnie spędzili piątkowe popołudnie i wieczór.

« 1 z 3 »

 

Certyfikaty