Home » 2019 » Marzec » 14

Daily Archives: 14 marca 2019

Rozpoczęły się zapisy do świetlicy na rok szkolny 2019/2020

Kochani rodzice,
rozpoczęły się zapisy do świetlicy szkolnej dla klas I-III,  a także dla klas starszych na rok szkolny 2019/2020. Kartę zgłoszeń należy oddać najpóźniej do 7 czerwca. Potrzebne dokumenty:
– można odebrać osobiście w świetlicy szkolnej dla klas I-III (D11) i w świetlicy dla klas IV-VIII (D14),
– potrzebne dokumenty można pobrać poniżej (prosimy zwracać uwagę, czy pobrali Państwo kartę zgłoszeń dla odpowiedniej grupy).
Przypominamy:
1. Świetlica dla klas I-III czynna jest codziennie od 6:30 do 16:30, natomiast dla klas starszych od 7:30 do 16:00.
2. Wychowawcy świetlicy zapewniają opiekę i bezpieczeństwo wychowankom, pomagają w nauce oraz prowadzą zajęcia zgodnie z planem pracy świetlicy szkolnej.
3. Świetlica szkolna jest przeznaczona dla uczniów rodziców pracujących oraz dla uczniów, którzy nie uczęszczają na lekcję religii i w – f.
Z poważaniem,
WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

Turniej „Bądź gotowy nieść pomoc”

11 marca w CKZiU w Katowicach odbył się turniej „Bądź gotowy nieść pomoc”. W turnieju brały udział drużyny z Siemianowic, Katowic, Sosnowca, Czeladzi. Nasza dwuosobowa drużyna: Jadwiga Heder oraz Wiktoria Szafrańska rozwiązywały test oraz wykonywały czynności ratownicze z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nasza drużyna zajęła I miejsce w rejonie z Katowicami.

Dzień otwarty w SP13. Galeria zdjęć.

Dnia 7 marca w Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Mysłowicach odbył się ,,Dzień Otwarty. W tym dniu społeczność lokalna mogła zobaczyć jak wygląda szkoła, jako miejsce nauki, zabawy i pracy uczniów.W jaki sposób uczniowie aktywnie i twórczo spędzają czas.Dzieci, które wraz z rodzicami przyszły do szkoły mogły wziąć udział w wielu przygotowanych przez nauczycieli ciekawych zajęciach. Między innymi z ochotą bawiły się: w mini piekarence i wyciskarni soczków, konstruowały poruszające się roboty, rozwijały zdolności artystyczne podczas zajęć plastycznych muzycznych,eksperymentowały z fizyką i chemią. Ponadto, można było pomalować sobie buźki, zrobić zdjęcia w śmiesznych strojach,wyczarować zwierzątka z baloników.Dodatkowymi atrakcjami dla milusińskich były: dmuchany zamek, wata cukrowa i popcorn.Na pożegnanie każdy maluch otrzymał wesoły upominek w postaci kolorowej piłki. Uczestnicy ,,Dnia Otwartego miło i aktywnie spędzili piątkowe popołudnie i wieczór.

« 1 z 3 »