Home » Bez kategorii » Konkurs „Wodne Zakątki Mysłowic”

Konkurs „Wodne Zakątki Mysłowic”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie ,,Wodne Zakątki Mysłowic”, w którym mieli za zadanie stworzyć prezentację, gdzie pokażą swój plan na zagospodarowanie przestrzeni wodnej w Mysłowicach. Alicja Stachurska, Weronika Piechulek i Marcin Szeja pod opieką pani Michaliny Cieplik-Pochopień zdobyli pierwsze miejsce za swój pomysł. 16.03.2018 w 1 LO w Mysłowicach odbyło się rozdanie nagród wraz z zakończeniem ,,tygodnia wody” organizowanego w tej szkole. Zwycięzcy przedstawili swoją prezentację a następnie odebrali nagrody od pani dyrektor. Później wraz z uczniami tego liceum posłuchaj debaty oksfordzkiej, gdzie dwie strony spierały się o to czy powinniśmy pić wodę z kranu. Na koniec zobaczyliśmy krótki reportaż podsumowujący ,,tydzień wody”.

Weronika Piechulek 3a