Home » 2018 » Marzec » 11

Daily Archives: 11 marca 2018

Zapraszamy do Kawiarenki Szkockiej już w środę!

KAWIARENKA SZKOCKA

14 marca 2018r. w ramach Tygodnia przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, serdecznie zapraszamy podczas przerw, wszystkich uczniów do Kawiarenki Szkockiej (A przejście).

„Tropiciele błędów” – konkurs

W ramach Tygodnia Języka Polskiego i Kultury 2 marca na przerwach odbywał się konkurs „Tropiciele błędów”. Oto jego wyniki: klasy 4-7 I miejsce Franciszek Dembiński 4d II miejsce Natasza Cukier 4d Klasy gimnazjalne I miejsce – Oskar Bimczok i Patryk Wilk 3a II miejsce – Aleksandra Kubica 3a Serdeczne gratulacje!

Zwiedzanie IZBY REGIONALNEJ

8 marca na lekcji historii o regionie klasa 4d udała się na zajęcia do izby regionalnej. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wyglądały stroje śląskie, meble, przedmioty używane na Śląsku w XX wieku. Poznawali również słowa w gwarze śląskiej i jak widać świetnie się bawili.