Home » 2015 » Listopad » 27

Daily Archives: 27 listopada 2015

Koncert umuzykalniający

f (8)

27 listopada gościliśmy w naszej szkole muzyków z Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Na całe 45 minut nasz szkolny korytarz zamienił się w salę koncertową, w której można było posłuchać przepięknych utworów muzycznych, w wykonaniu muzyków grających na instrumentach dętych blaszanych.

Spotkanie z podopiecznymi Ośrodka „Radość”

Naprawdę istnieje tylko jedna radość:

obcowania z ludźmi”

Antoine de Saint – Exupery

W dniu 26 listopada uczniowie naszej szkoły udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (filia nr 5) w Brzęczkowicach w celu przedstawienia programu artystycznego podopiecznym Ośrodka „Radość”. Uczniowie recytowali wiersze Jana Brzechwy, a zespół wokalny „Akord” wykonał kilka utworów ze swojego repertuaru. Na koniec wszyscy uczestnicy spotkania wspólnie się bawili
śpiewając popularne piosenki. Było to już kolejne spotkanie w bibliotece publicznej uczniów z trzynastki z podopiecznymi Ośrodka „Radość”

mgr Sabina Polak-Wollek

mgr Olga Leki